Ekin Basım Yayın

Ekin Basım Yayın

1272 ürün

1272 üründen 1153 - 1200 tanesi gösteriliyor

1272 üründen 1153 - 1200 tanesi gösteriliyor
Görüntüle
35% indirim
Soli ve Fadi İle Piyano Öğreniyorum 1 | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
41% indirim
Görme Engelli Öğrenciler ve Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Zenginleştirme Uygulamaları | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
40% indirim
Makroekonomik Bakış Açısıyla Türkiye Çalışmaları | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
39% indirim
Türkiye'nin İlk Sosyal Güvenlik Kuruluşu - Zonguldak Amele Birliği | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
43% indirim
Vizyoner Belediyecilik - Belediye Yöneticileri İçin Yol Haritası | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
40% indirim
Örgütsel Bağlamda Seyirci Kalma Etkisi | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
41% indirim
Problem Çözme, Sıra Dışı Problemler ve Matematik Okuryazarlığı Problemleri | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
40% indirim
Muhasebe Meslek Mensuplarının Sorunları ve Çözüm Önerileri | Ekin Basım Yayın (İnce Kapak)
38% indirim
Niğde Portreleri | Ekin Basım Yayın
Niğde Portreleri | Ekin Basım Yayın Yazar: Sedat Çağlar
İndirimli fiyat$13.38 USD Normal fiyat$21.68 USD
39% indirim
Uzay Boyama Kitabı - 23 Çıkartma Hediye | Ekin Basım Yayın
Uzay Boyama Kitabı - 23 Çıkartma Hediye | Ekin Basım Yayın Yazar: Onur Çakan
İndirimli fiyat$8.39 USD Normal fiyat$13.65 USD
42% indirim
Eskiçağ Kaynaklarında Türkler ve Bazı Önemli Sorunlar | Ekin Basım Yayını
39% indirim
Denizi Görmeden | Ekin Basım Yayın
Denizi Görmeden | Ekin Basım Yayın Yazar: Muharrem Zeytinoğlu
İndirimli fiyat$10.76 USD Normal fiyat$17.73 USD
40% indirim
Uluslararası Ticarette Rekabet Stratejileri | Ekin Basım Yayın
Uluslararası Ticarette Rekabet Stratejileri | Ekin Basım Yayın Yazar: None
İndirimli fiyat$11.69 USD Normal fiyat$19.53 USD
42% indirim
Anayasa Hukukunun Metodolojisi | Ekin Basım Yayın
Anayasa Hukukunun Metodolojisi | Ekin Basım Yayın Yazar: Kemal Gözler
İndirimli fiyat$19.14 USD Normal fiyat$33.04 USD
41% indirim
Hukukta İçerik ve Biçim - Makalelerim 2021 | Ekin Basım Yayın
Hukukta İçerik ve Biçim - Makalelerim 2021 | Ekin Basım Yayın Yazar: Kemal Gözler
İndirimli fiyat$13.06 USD Normal fiyat$21.97 USD
40% indirim
Rize'de Alışveriş Merkezi ve Tüketici Tutumlarının İncelenmesi | Ekin Basım Yayın
42% indirim
Hukuk Metodolojisi | Ekin Basım Yayın
Hukuk Metodolojisi | Ekin Basım Yayın Yazar: Ahmet M. Güneş
İndirimli fiyat$15.80 USD Normal fiyat$27.15 USD
42% indirim
Tarımsal Değerleme ve Bilirkişilik | Ekin Basım Yayın
Tarımsal Değerleme ve Bilirkişilik | Ekin Basım Yayın Yazar: Kolektif
İndirimli fiyat$11.27 USD Normal fiyat$19.59 USD
40% indirim
Marka İletişimi ve Duyusal Markalama Arasındaki İlişkinin Analizi | Ekin Basım Yayın
49% indirim
Türk Anayasa Hukuku Pratik Çalışmaları | Ekin Basım Yayın
Türk Anayasa Hukuku Pratik Çalışmaları | Ekin Basım Yayın Yazar: Kemal Gözler
İndirimli fiyat$28.50 USD Normal fiyat$56.30 USD
41% indirim
Türkiye'nin Konut Politikaları 1 | Ekin Basım Yayın
Türkiye'nin Konut Politikaları 1 | Ekin Basım Yayın Yazar: Ayşe Özcan Buckley
İndirimli fiyat$14.04 USD Normal fiyat$23.68 USD
44% indirim
21. Yüzyıl Kentleri | Ekin Basım Yayın
21. Yüzyıl Kentleri | Ekin Basım Yayın Yazar: None
İndirimli fiyat$24.64 USD Normal fiyat$43.78 USD
41% indirim
Gümrük İşlemleri ve İşlemlerden Kaynaklanan Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları | Ekin Basım Yayın
42% indirim
Sağlık Hizmetleri Pazarlamasında Güncel Yaklaşımlar | Ekin Basım Yayın
Sağlık Hizmetleri Pazarlamasında Güncel Yaklaşımlar | Ekin Basım Yayın Yazar: None
İndirimli fiyat$20.14 USD Normal fiyat$34.77 USD
42% indirim
Sezai Karakoç: Şiir Anlayışı - Tüm Yönleriyle | Ekin Basım Yayın
41% indirim
Mali Yargılama Hukuku | Ekin Basım Yayın
Mali Yargılama Hukuku | Ekin Basım Yayın Yazar: Mehmet Yüce
İndirimli fiyat$15.30 USD Normal fiyat$25.76 USD
42% indirim
Uluslararası Göç ve Sosyal Politika | Ekin Basım Yayın
Uluslararası Göç ve Sosyal Politika | Ekin Basım Yayın Yazar: Teoman Akpınar
İndirimli fiyat$18.91 USD Normal fiyat$32.35 USD
39% indirim
Kurumsal Yönetişim | Ekin Basım Yayın
Kurumsal Yönetişim | Ekin Basım Yayın Yazar: None
İndirimli fiyat$11.07 USD Normal fiyat$18.14 USD
40% indirim
Osmanlı Devleti'nin Ekonomik ve Sosyal Tarihi 1873 - 1875 Hülasatü'l Efkar Gazetesi Merceğinden | Ekin Basım Yayın
42% indirim
Eskiçağ Türkiye Tarihi | Ekin Basım Yayın
Eskiçağ Türkiye Tarihi | Ekin Basım Yayın Yazar: Ekrem Memiş
İndirimli fiyat$19.64 USD Normal fiyat$34.08 USD
41% indirim
Uluslararası Ticaretin Parlayan Yıldızı: Çin | Ekin Basım Yayın
Uluslararası Ticaretin Parlayan Yıldızı: Çin | Ekin Basım Yayın Yazar: Levent Şahin
İndirimli fiyat$15.63 USD Normal fiyat$26.46 USD
42% indirim
Enerji Ekonomisi ve Politikaları | Ekin Basım Yayın
Enerji Ekonomisi ve Politikaları | Ekin Basım Yayın Yazar: Fatih Çemrek
İndirimli fiyat$24.11 USD Normal fiyat$41.71 USD
44% indirim
Bilimsel Yazma ve Yayınlama Bir Stil Kılavuzu | Ekin Basım Yayın
Bilimsel Yazma ve Yayınlama Bir Stil Kılavuzu | Ekin Basım Yayın Yazar: Kemal Gözler
İndirimli fiyat$59.09 USD Normal fiyat$104.74 USD
43% indirim
İktisadi Düşünceler Tarihi | Ekin Basım Yayın
İktisadi Düşünceler Tarihi | Ekin Basım Yayın Yazar: Ersan Bocutoğlu
İndirimli fiyat$24.64 USD Normal fiyat$43.09 USD
47% indirim
Mahalli İdareler Maliyesi | Ekin Basım Yayın
Mahalli İdareler Maliyesi | Ekin Basım Yayın Yazar: Özhan Çetinkaya
İndirimli fiyat$15.42 USD Normal fiyat$29.31 USD
41% indirim
Dikkatin Gücü ve Kalitesi | Ekin Basım Yayın
Dikkatin Gücü ve Kalitesi | Ekin Basım Yayın Yazar: Yalçın Kireçci
İndirimli fiyat$13.38 USD Normal fiyat$22.79 USD
41% indirim
Yerel Yönetimlerde Değişim Yönetimi | Ekin Basım Yayın
Yerel Yönetimlerde Değişim Yönetimi | Ekin Basım Yayın Yazar: Polat Tuncer
İndirimli fiyat$14.79 USD Normal fiyat$25.23 USD
38% indirim
Yaşlılık ve Yaşlanma Yazıları | Ekin Basım Yayın
Yaşlılık ve Yaşlanma Yazıları | Ekin Basım Yayın Yazar: Kolektif
İndirimli fiyat$25.31 USD Normal fiyat$41.01 USD
42% indirim
Uluslararası Ekonomik Entegrasyon - Teori Politika ve Uygulamalar | Ekin Basım Yayın
41% indirim
Türkmen Gocabubası Darıverenli Mehmet Emin Yarbay | Ekin Basım Yayın
Türkmen Gocabubası Darıverenli Mehmet Emin Yarbay | Ekin Basım Yayın Yazar: Necati Çavdar
İndirimli fiyat$17.46 USD Normal fiyat$29.80 USD
43% indirim
Türkiye'de ve Dünya'da Yerel Yönetimler | Ekin Basım Yayın
Türkiye'de ve Dünya'da Yerel Yönetimler | Ekin Basım Yayın Yazar: Mustafa Ökmen
İndirimli fiyat$22.37 USD Normal fiyat$38.93 USD
41% indirim
Türk Maliye Tarihinde Ayanlık Kurumu | Ekin Basım Yayın
Türk Maliye Tarihinde Ayanlık Kurumu | Ekin Basım Yayın Yazar: Ali Rıza Gökbunar
İndirimli fiyat$12.28 USD Normal fiyat$20.67 USD
42% indirim
Türk Kültür Tarihi | Ekin Basım Yayın
Türk Kültür Tarihi | Ekin Basım Yayın Yazar: Ekrem Memiş
İndirimli fiyat$19.08 USD Normal fiyat$32.69 USD
39% indirim
The Contribution Of Religious Education To Values Education Case Of England | Ekin Basım Yayın
42% indirim
Tarihsel Süreçte Sosyo-Kültürel Sosyo-Politik Sosyo-Ekonomik Paradigmal Dönüşümler | Ekin Basım Yayın
40% indirim
Tarih ve Toplum - Köy ve Kent | Ekin Basım Yayın
Tarih ve Toplum - Köy ve Kent | Ekin Basım Yayın Yazar: Fügen Berkay
İndirimli fiyat$11.63 USD Normal fiyat$19.53 USD
41% indirim
Sosyal Girişimcilik | Ekin Basım Yayın
Sosyal Girişimcilik | Ekin Basım Yayın Yazar: Volkan Işık
İndirimli fiyat$12.02 USD Normal fiyat$20.22 USD

Son Görüntülediğiniz Kitaplar

...